wtorek, 27 czerwca 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Pozostałe wiadomości

Okręg nr 4, Lista NR 13

Prezentacja Kandydatów

 

1. Czesław Rybicki


 

Od trzech pokoleń związany z Łomżą, ponad 20 lat mieszka na Osiedlu Perspektywa. Żona - Bogumiła, synowie - Przemysław, Radosław, Jarosław. Od 1982 nauczyciel szkoły specjalnej. W latach 2004 – 2006 doradca metodyczny nauczycieli, 2007 – 2010 członek Rady Nadzorczej SM „Perspektywa”. Od 2008 członek Rady Krajowej Stowarzyszenia Wspólnota Polska. Współzałożyciel struktur Wspólnoty Polskiej, Wodnego Pogotowia Ratunkowego i Łomżyńskiego Bractwa Historycznego. Kanclerz Rady 15652 Zakonu Rycerzy Kolumba przy parafii katedralnej w Łomży. Prowadzi pracę badawczą, publikacyjną i popularyzacyjną w zakresie historii regionalnej, szczególnie historii sportu. Autor licznych opracowań z tej dziedziny. Współautor koncepcji Łomżyńskiej Izby Historii Sportu. Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Odrodzenia Polski.

 

2. Andrzej Wojtkowski


 

Moimi atutami jakimi chcę się kierować w pracy w Radzie Miasta są:

 

SKUTECZNOŚĆ - ROZSĄDEK - DOŚWIADCZENIE

 

SKUTECZNOŚĆ - realizacja wszystkich spraw , inicjatyw , jakie mieszkańcy Naszego Miasta zgłaszają Radnemu Miasta!

 

ROZSĄDEK - w podejmowaniu dobrych decyzji dla miasta i jego mieszkańców nie uwikłanych w żadne układy polityczne!

 

DOŚWIADCZENIE - w pracy w samorządzie w latach 2010 - 2014 i w wielu organizacjach społecznych miasta Łomża!

 

Szanowni Państwo! Urodziłem się , wychowałem się i pracuję od wielu lat w naszym mieście Łomża! Wiem na pewno jakie są potrzeby Mojego Miasta! Chcę wspólnie z Państwem przy Państwa udziale stworzyć wszelkie warunki, aby nasze miasto Łomża rozwijało się coraz piękniej! Aby Nasza Łomża była przyjazna dla naszych dzieci, młodzieży i wszystkich mieszkańców! Bardzo Proszę kiedy w dniu 16 listopada pójdziecie do urn wyborczych oddajcie na mnie głos! Na pewno Państwa nie zawiodę! Bardzo proszę o zaufanie!

 

3. Artur Bałdowski


 

Artur Bałdowski, lat 55, żonaty, wykształcenie wyższe, studia MBA. W latach 1993 – 2000 Dyrektor a następnie Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. w Łomży. Radny Rady Miasta Łomża w latach 1998 -2002 oraz Przewodniczący Rady Miasta Łomża w latach 2000 – 2002. Obecnie kierownik Działu Organizacji i Spraw Osobowych w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Zaangażowany zawodowo oraz mentalnie w realizację projektów współfinansowanych przez Unię Europejską. Popierający i pragnący realizować program KKW NASZE MIASTO ŁOMŻA.

 

4. Marzena Odachowska


 

Jestem pielęgniarką łomżyńskiego Szpitala Wojewódzkiego od 28 lat. Przez cały okres pracy zawodowej – w większości na oddziale chirurgicznym – moim głównym celem było zapobieganie cierpieniom. W kontaktach z pacjentami zawsze starałam się okazać maksimum troski i zainteresowania ich problemami, sprawić, by czas ich pobytu w szpitalu nie kojarzył się wyłącznie z traumą. Moje zainteresowania nie kończyły się na zastrzykach, opatrunkach i kroplówkach. Ważne dla mnie zawsze było jak funkcjonuje cała placówka, jakie warunki do pracy posiada średni personel medyczny. Wynika to ze świadomości, iż od niego zależy także jakość opieki nad chorym. Z tego też względu zaangażowałam się w działalność związkową. W okresie od 2000r. do 2006r. byłam przewodniczącą Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. Pełniąc tę funkcję dokładałam wszelkich starań, by warunki pracy pielęgniarek i położnych sprzyjały najlepszej opiece nad pacjentami i jednocześnie była godziwie wynagradzana. Swoje doświadczenia związkowe chcę wykorzystać w pracy samorządowej. Pragnę skupić się na poszerzeniu udziału samorządu terytorialnego w zapewnieniu mieszkańcom Łomży najlepszej opieki medycznej, zarówno na oddziałach szpitalnych, jak i w przychodniach lekarskich. Wierzę, że jest to możliwe.

 

 

5. Agnieszka Leśniewska


 

Agnieszka Leśniewska, lat 30, mąż, jedno dziecko. Rodowita łomżynianka. Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku – wydział Ekonomii i Zarządzania. Wykładowca Ekonomii i Rachunkowości w Szkołach dla Dorosłych w Łomży. Stawiam na szkolnictwo ludzi pragnących podnieść swoje kwalifikacje. Twój głos na mnie, to Twój głos na lepszą Łomżę.

 

6. Izabela KamińskaLat 35, mężatka. Szczęśliwa mama 2 dzieci. Posiadam wykształcenie wyższe. Od urodzenia mieszkam w Łomży. Od ponad 10 lat pracuję w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Kandyduję do Rady Miasta ponieważ chciałabym mieć możliwość większego oddziaływania na rzeczywistość i rozwój naszego miasta. Jako młoda mama, mieszkanka ulicy Kazańskiej zależy mi, aby powstawały nowe place rekreacyjno-sportowe dla naszych pociech, a także aby Łomża była miejscem bezpiecznym. Jestem ambitną i pełną pomysłów osobą.

 

7. Radosław Jemielity


 

Radosław Jemielity lat 31, żonaty, ojciec dwójki dzieci. Jestem nauczyciel wychowania fizycznego w Publicznym Gimnazjum nr 9 w Łomży, a także sędzią piłkarskim . Z doświadczenia wiem, jak wielkie znaczenie ma sport przy kształceniu osobowości ludzi młodych poprzez zdrową rywalizację. Jako radny podejmowałbym działania właśnie na rzecz sportu w Naszym Mieście. Chciałbym, aby w Łomży przybywało zajęć i miejsc gdzie młodzi ludzie spędzaliby czas wolny, bezpiecznie, mądrze i ciekawie. Pamiętajmy, że młodzież jest przyszłością Naszego Miasta więc zadbajmy wspólnie o jej rozwój.


8. Michalina Kossakowska


 

Wykształcenie: wyższe magisterskie Ukończenie NWSP w Białysmtoku, oraz APS w Warszawie na kierunku PEDAGOGIKA. Doświadczenie zawodowe: Doradca Klienta w biurze podrózy IRVADO w Łomzy, animator dla dzieci m.in w znanej restauracji Flaming & Co. w Warszawie, nauczyciel wychowania przedszkolnego w Łomzy i Warszawie, Z-ca prezesa Stowarzyszenia ŻUBRY w Wiedniu

 

9. Iwona Zubik

 

10. Barbara Małgorzata Drożyner


 

lekarz stomatolog. Ukończyła Akademię Medyczną w Białymstoku. Mieszka i pracuje w Łomży. Szczęśliwa mama dwójki dorosłych dzieci Magdaleny i Maciej.

 

11. Zbigniew Zieliński


 

Ojciec dwojga dorosłych dzieci, wykształcenie zawodowe budowlane. Żona Krystyna, technik dentystyczny. Kandydat pracuje jako ratownik na Pływalni Miejskiej Nr 2. Działacz społeczny. Udziela się w Łomżyńskim Stowarzyszeniu "Zdrowie i Trzeźwość". Jego hobby to muzyka oraz sport.

 

12. Rafał Przychodzeń


 

Rafał Przychodzeń, lat 33, żonaty, jedno dziecko, absolwent Politechniki Białostockiej na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska, studia podyplomowe na Wydziale Ekonomiczno-Społecznym w WSZiP w Łomży. Praca zawodowa : pracownik MPWiK w Łomży, w latach 2012,2013 wykładowca w TWP. Działalność społeczna : Rycerze Kolumba , od 2008r Członek Rady Lokalnej Rycerzy Kolumba 14003, im. Bł. Ks. Adama Bargielskiego w Łomży, od 2013r do chwili obecnej Członek Zarządu Rady Lokalnej Rycerzy Kolumba 14003, im. Bł. Ks. Adama Bargielskiego w Łomży. Hobby: Sport, wędkarstwo.

KWW Łomża Nasze Miasto
wt, 07 października 2014 21:05
Data ostatniej edycji: 2014-11-04 13:56:12

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0