sobota, 24 czerwca 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Pozostałe wiadomości

Okręg nr 1, Lista NR 13

Prezentacja Kandydatów na radnych

 

1. Andrzej Modzelewski

 

Prywatnie: Szczęśliwy mąż i ojciec, żony Ani i córeczki Poli.

 

Wykształcenie: wyższe magisterskie; Politechnika Białostocka; Wydział Zarządzania, studia podyplomowe; Uniwersytet Białostocki Wydział Prawa na kierunku Administracja Publiczna.

 

Zawodowo - Prywatny Przedsiębiorca, Pracownik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji; Specjalista ds marketingu.

 

Społecznie : Radny Rady Miasta Łomży,vice-przewodniczący Komisji Sportu Turystyki i Rekreacji, członek Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, prezes Gminnego Klubu Sportowego GKS Łomża, współzałożyciel Młodzieżowego ŁKS Łomża, sympatyk i członek ŁKS Łomża, organizator akcji charytatywnych na rzecz: dzieci z domu dziecka oraz 'Świąteczna Paczka" dla najuboższych mieszkańców Łomży Współtwórca Budżetu Obywatelskiego – członek zespołu koordynacyjnego, autor zwycięskich projektów w budżecie obywatelskim – budowa placów zabaw na Starym Mieście.

 

Hobby: podróże, wędkarstwo, sport(trener piłki nożnej, zawodnik MLPN w Łomży), ekonomia.

 

Jestem stąd, tu mieszkam , żyję i pracuję. Tutaj mam rodzinę przyjaciół, znajomych i sąsiadów. Chciałbym dalej reprezentować sprawy mieszkańców Łomży i tej części miasta "Starego Miasta" Jeżeli uważacie Państwo, że spełniam Wasze oczekiwania, to zwracam się z prośbą o ponowne wsparcie mojej osoby w najbliższych wyborach Samorządowych 16 listopada 2014 r.

 

2. Jarota Jan

 

Lekarz weterynarii oraz katecheta, działacz społeczny, wychowawca młodzieży, wieloletni radny miasta Łomży oraz Poseł na Sejm V kadencji. Od 1989 r. pełnił funkcję prezesa okręgu łomżyńskiego Stronnictwa Narodowego. W latach 1994 – 1998 był przewodniczącym Komisji Porządkowej Rady Miejskiej Łomży, natomiast w latach 2002 - 2005 przewodniczącym Rady Miejskiej Łomży. W 1978 r. Jan Jarota ukończył weterynarię na ART w Olsztynie uzyskując tytuł lekarza weterynarii (obecnie UWM w Olszynie), a w 1996 r. uzyskał tytuł magistra teologii ATK w Warszawie (obecnie UKSW). Na co dzień pracuje jako nauczyciel w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży. Żona Elżbieta, z domu Glińska, jest magistrem technologii żywności. Jan Jarota jest ojcem trójki dorosłych dzieci: Katarzyny, Andrzeja i Macieja. Na co dzień udziela się w Ruchu Domowego Kościoła. W 2005 r. Jan Jarota uczestniczył w pracach łomżyńskiego Synodu Diecezjalnego. Jego hobby to: książka, muzyka, szachy oraz brydż.

 

3. Chludzińska Ewa


 

Wieloletnia nauczycielka Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży, wiceprezes Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży, matka czworga dzieci, bezpartyjna. Jest kobietą niezwykle aktywną, otwartą, odważną i bezkompromisową. Angażuje się w działalność publiczną i społeczną. Zawsze staje po stronie ludzi w obronie słusznych spraw. Wyznaje zasadę, że życie jest służbą. ŁOMŻA TO NASZE MIEJSCE NA ZIEMI – JEJ PRZYSZŁOŚĆ ZALEŻY OD NAS

 

4. Bazydło Bogusław


 

lat 43, żonaty, jedno dziecko. Wykształcenie wyższe, studia podyplomowe. Zawodowo związany z branżą medialną, marketingiem i przemysłem mleczarskim (działalność gospodarcza). Społecznie działający na rzecz rozwoju przedsiębiorczości lokalnej (organizacja konferencji naukowej nt. przeciwdziałania bezrobociu w Łomży i rozwoju łomzyńskich firm, współpraca z Fundacją Republikańską). Ponadto zaangażowany w przywracanie lokalnej pamięci historycznej i honoru bohaterom Ziemi Łomżyńskiej (współudział w akcjach patriotycznych poświęconych m.in Romanowi Dmowskiemu, obrońcom Łomży z 1920 r. i 1939 r., Podziemia Antykomunistycznego z lat okupacji sowieckiej i PRL, Łomżyńskim Ofiarom mordów niemieckich z Jeziorka. Szef Inicjatywy dla Łomży (facebook). Czynnie pracujący na rzecz miejsca, w którym żyje na co dzień: autor projektu "Park dla Ludzi, nie dla meneli", oraz wielu petycji do Zarządu MPGKiM w Łomży oraz Prezydenta Miasta i Rady Miasta mających na celu poprawę życia mieszkańców starej części Łomży - szczególnie ul. Wojska Polskiego, Polowej, Dmowskiego (parkingi, oświetlenie, chodniki, remonty budynków, zieleń miejska) oraz bezpieczeństwa dorosłych i dzieci (ogrodzenia placów zabaw). Uważa, że inwestycje miejskie powinny trafiać nie tylko na Południe, ale też na te "zapomniane jego zdaniem przez władze części miasta). Więcej Facebook: Inicjatywa dla Łomży, oraz: Bogusław Bazydło.

 

5. Gawkowski Karol



lat 36, żonaty, jedno dziecko. Wykształcenie wyższe absolwent Wydziału Zarządzania. Politechniki Białostockiej, studia podyplomowe w zakresie pedagogiki, zarządzania w oświacie, uczestnik studiów doktoranckich. Zawodowo od wielu lat związany z zarządzaniem placówkami oświatowymi. Uważa, że miastu potrzebny jest (tylko i aż) skuteczny menedżer.

 

6. Styła Ewelina

 

Ewelina Styła, lat 31, Panna, Wykształcenie średnie, mieszkanka Łomży.

 

7. Płaza Milena


 

Jestem rodowitą Łomżynianką, absolwentką liceum katolickiego, a obecnie studentka zarządzania na łomżyńskiej uczelni. Z zamiłowania wizażystka. W naszym mieście pracowałam jak doradca klienta w placówce bankowej, a w chwili obecnej handlowiec w łomzyńskiej firmy. Jako młoda, ambitna i pełna pomysłów osoba chciała bym działać na rzecz miasta Łomży i jej mieszkańców. Łomża Piękna Łomża Nowoczesna.

 

8. Bandach Dariusz



Dariusz Bandach, 50 lat, żona Małgorzata, syn Radosław– student III roku. Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie; absolwent pedagogiki na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku oraz Technikum Technologii Drewna w Łomży. Od 13 lat pracuje w Hufcu Pracy OHP jako wychowawca. Zainteresowania - wędkarstwo.

 

9. Domitrz Joanna


 

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, doświadczony pedagog w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej. Wieloletni przyjaciel Dzieci i Młodzieży. Laureat konkursu Nauczyciel Roku 1999 - nagroda Gazety Wyborczej. Dobro i uśmiech dziecka są dla mnie najważniejsze.

 

10. Niebrzydowski Mateusz


 

30 lat, przedsiębiorca, magister inżynier architekt krajobrazu, absolwent SGGW w Warszawie na kierunku architektura krajobrazu oraz Podyplomowego Studium Urbanistyki i Gospodarki Przestrzennej na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, bezpartyjny. Hobby rower, snowboard, motoryzacja, książki.

KWW Łomża Nasze Miasto
wt, 07 października 2014 20:51
Data ostatniej edycji: 2014-11-04 14:31:44

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0